Czy twoja córka jest gotowa zacząć nosić pierwszy stanik? - DomatPLUS
16943
post-template-default,single,single-post,postid-16943,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Czy twoja córka jest gotowa zacząć nosić pierwszy stanik?

Czy twoja córka jest gotowa zacząć nosić pierwszy stanik?

Przy tak wielu dostępnych opcjach trudno jest wiedzieć, od czego zacząć, jeśli chodzi o zakup bielizny lub staników online, zwłaszcza jeśli to twój pierwszy biustonosz.

Chociaż zakup pierwszego stanika może wydawać się nieco niezręczne, wcale nie musi tak być, ponieważ jest to normalna sprawa. Ważne jest, aby zrozumieć, że chociaż może się to wydawać dużymi zmianami, wszystko, co dzieje się z twoim ciałem, kiedy dojrzewasz, jest normalne.

Czy twoja córka jest gotowa zacząć nosić pierwszy stanik?

Jaki wybrać stanik dla 12 latki

Nie ma konkretnego wieku, kiedy młoda dziewczyna powinna zacząć nosić stanik, ale niektóre sytuacje mogą być idealnym momentem na rozpoczęcie szukania pierwszego biustonosza. Przede wszystkim kiedy piersi zaczynają się rozwijać, jeśli koleżanki w tym samym wieku już zaczynają go nosić, jeśli dziewczyna zaczyna czuć się niekomfortowo lub potrzebuje dodatkowej osłony biustu, lub też wsparcia podczas uprawiania sportu. Z pewnością wybieranie nowych biustonoszy i bielizny może być trudne, zwłaszcza gdy twoje ciało się zmienia. Różne marki bielizny pasują różnie i trudno jest określić, jaki rozmiar wybrać lub jak będzie on pasować.

Aby uzyskać pomoc w dopasowaniu biustonosza, będziesz potrzebować miarki krawieckiej do zdjęcia wymiarów klatki piersiowej. Na początku zaleca się noszenie biustonosza z niewielką lub bez wyściółki, braletki, stanika sportowego lub stanika podobnego do krótkiej i dopasowanej koszulki, bez żadnych fiszbin i usztywnień, które mogłyby zniekształcać i uciskać rozwijający się biust.

Sekcja z biustonoszami w każdym sklepie odzieżowym lub z bielizną może być bardzo onieśmielająca i przytłaczająca dla młodej dziewczyny. Przy tak wielu możliwościach wyboru, rozmiarach, kolorach, tkaninach, stylach, nic dziwnego, że można się w tym nieco pogubić. Zakupy możesz również zrobić w domu i przejrzyj online, w jakich stylach może być stanik dla 12 latki. Zastanów się, w jakie czynności córka się angażuje, takie jak sport lub taniec, i w jakich biustonoszach może czuć się najbardziej komfortowo, ponieważ sama nosisz biustonosze od lat, więc wiesz, że komfort jest najważniejszy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.