Producent jakościowych mebli - DomatPLUS
16458
page-template-default,page,page-id-16458,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37,elementor-page elementor-page-16458
 

Producent jakościowych mebli

Jesteśmy firmą w branży meblarskiej, która na tymże rynku zyskała miano jednej z najbardziej solidnych. Działamy od bardzo wielu lat oferując rozwiązania nowoczesne, które jednak są na czasie i są dostosowane do oczekiwań i wymagań każdego z klientów. Prowadzimy nasze działania na bardzo szeroką skalę, a tym samym oferujemy meble dla klientów w całym kraju.

 

Dysponujemy bardzo nowoczesnym parkiem maszyn, co ma przełożenie na możliwość realizacji dosyć skomplikowanych zleceń. Jednocześnie też ów rozbudowany park maszyn pozwala realizować zamówienia naszych klientów w stosunkowo krótkim okresie.

 

Dysponujemy także doświadczonym personelem, osobami o bogatej wiedzy na temat drewna.

q

Nasi pracownicy to nie tylko rzemieślnicy, ale osoby, które po prostu pasjonują się dziedziną produkcji mebli. Wykonujemy meble do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, w bardzo bogatej kolorystyce, w bardzo dużej różnorodności materiałowej. Wykonujemy meble z drewna krajowego oraz egzotycznego. Szafy, szafki, komody, łóżka, zabudowy to tylko wybrane elementy z bardzo szerokiej oferty, jaka jest przez nas przedstawiana na rynku. Nasi klienci to osoby prywatne, to firmy i instytucje. 

 

Oprócz możliwości zamówienia danego mebla, oprócz możliwości jego zakupu, nasza oferta oczywiście zawiera również możliwość jego transportu pod wskazany adres jak również i możliwość montażu. Zarówno cena samych mebli jak i cena transportu i montażu jest ceną bardzo atrakcyjną w stosunku do innych konkurencyjnych ofert znajdujących się obecnie na rynku. Nasza oferta jest kierowana do osób oraz podmiotów o dużych wymaganiach, o wysublimowanym guście i smaku.

 

Produkujemy meble o bardzo dużej trwałości, z których z pewnością każdy będzie w pełni zadowolony, co też jest potwierdzone przez osoby, które miały już okazję korzystać z naszych usług. Nasza oferta jest kompleksowa, gdyż zawiera w sobie nie tylko wysoką jakość samych mebli, ale również mowa jest o bardzo wysokiej jakości wszelkiego rodzaju dodatków, okuć meblowych, itp.