Skorzystaj z usług całodobowej pomocy drogowej - DomatPLUS
16918
post-template-default,single,single-post,postid-16918,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Skorzystaj z usług całodobowej pomocy drogowej

Skorzystaj z usług całodobowej pomocy drogowej

Prawdopodobnie ubezpieczyłeś swój dom od nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak włamanie lub pożar.

Ale powinieneś również pomyśleć o tym, co zrobisz, gdy twój samochód się zepsuje w drodze, gdy będziesz daleko od domu. Jeśli posiadasz starszy pojazd, dobrym pomysłem będzie znalezienie odpowiedniej firmy świadczącej usługi pomocy drogowej. Ale nowsze modele samochodów też nie są odporne na niespodziewane usterki i awarie, możemy mieć również stłuczkę, która unieruchomi nasz pojazd na poboczu.

Skorzystaj z usług całodobowej pomocy drogowej

W razie awarii pojazdu możesz wezwać pomoc drogową 24h z Wrocławia

Na szczęście istnieją firmy oferujące tego typu pomoc w nagłych wypadkach. Zakres udzielanej pomocy drogowej różni się w zależności od firmy, z której usług korzystamy. Istnieją jednak funkcje powszechnie dostępne dla pojazdów, które zostały unieruchomione na drodze. Jeśli w twoim samochodzie kończy się benzyna podczas jazdy, możesz uzgodnić z firmą oferującą całodobową pomoc drogową, że wyśle ona technika do lokalizacji, w której się obecnie znajdujesz. Zatankuje on pojazd na tyle, abyś bezpiecznie dojechał do najbliższej stacji benzynowej w celu uzupełnienia paliwa w baku i wyruszył w dalszą podróż.

Bez względu na to, czy zgubiłeś kluczyk do pojazdu, ktoś go ukradł, czy nie masz dostępu do samochodu z innych powodów, pomoc drogowa może pomóc w odblokowaniu drzwi auta. W zależności od warunków umowy będziesz musiał w całości pokryć koszty dojazdu techników i opłatę serwisową ślusarza, lub tylko częściowo. Gdy przebita opona unieruchomi cię na drodze, fachowiec przyjedzie do twojej lokalizacji i wymieni zniszczoną oponę. Usługodawcy generalnie nie przewożą opon, ale wymienią oponę na zapasową, którą masz. Jeśli jednak nie ma inne możliwości, pomoc drogowa zawiezie pojazd na lawecie do warsztatu naprawczego.

Jeśli samochodu nie może się uruchomić na miejscu z powodu awarii mechanicznej czy uszkodzenia w wyniku stłuczki, pomoc drogowa 24h Wrocław wyśle lawetę, która zawiezie twój pojazd do pobliskiego akredytowanego mechanika lub warsztatu naprawczego. Można również skontaktować się z firmą, aby pomóc wyciągnąć samochód za pomocą wyciągarki, jeśli przewrócił się, utkną w błocie lub zjechał ze zbocza.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.