Cierpisz na alergie? Wypróbuj te wskazówki! - DomatPLUS
17018
post-template-default,single,single-post,postid-17018,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Cierpisz na alergie? Wypróbuj te wskazówki!

Cierpisz na alergie? Wypróbuj te wskazówki!

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, nieustannie walczysz z objawami alergii, prawdopodobnie rozumiesz nieszczęście, które towarzyszy każdemu rodzajowi reakcji alergicznej.

Każdy stan, w którym przebywasz w domu i nie możesz uczestniczyć w przyjemnych zajęciach, jest prawdziwym przygnębieniem! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby przeciwstawić się alergiom, które uniemożliwiają Ci pełne życie!Jeśli masz dziecko z alergią, rozejrzyj się po jego pokoju. Czy jest mnóstwo wypchanych zwierząt? Te pozornie nieszkodliwe zabawki do przytulania są bezpieczną przystanią dla roztoczy i innych alergenów. Jeśli Twoje dziecko musi z nim spać, spróbuj go zdjąć po zaśnięciu.Kiedy wykonujesz prace, które mogą niepokoić twoje alergie, noś maskę na twarz. Może to obejmować odkurzanie, odkurzanie i prace na trawniku. Oczywiście, maska ​​​​na twarz może nie być zbyt atrakcyjna, ale zapobiegnie wywoływaniu objawów alergii przez kurz i inne cząsteczki. Maski na twarz można kupić w lokalnym sklepie ze sprzętem.Pleśń jest jednym z najczęstszych alergenów, a łazienka jest pomieszczeniem najbardziej podatnym na jej rozwój. Wynika to z wilgoci z pryszniców i wanien. Aby ograniczyć pleśń do minimum, zawsze włączaj wentylator łazienkowy. Spróbuj pomalować farbą odporną na pleśń, którą można znaleźć wszędzie tam, gdzie sprzedaje się farby.Poznaj rośliny ogrodowe, na które jesteś uczulony i sprawdź kalendarz! Powinieneś znać te informacje, jeśli możesz planować zajęcia na świeżym powietrzu. W ten sposób możesz zaplanować je, w które dni powinieneś brać lek na alergię lub pakować go na cały dzień.Często zdarza się, że twoje własne ciało jest sprawcą twoich ataków alergii. To naprawdę prawda. Gdy przemierzasz świat, jego kawałki przyklejają się do Ciebie w postaci pyłków, kurzu i innych alergenów. Przynosisz te rzeczy z powrotem do domu. Wdychasz go. Cierpisz na alergie? Wypróbuj te wskazówki!

Przenosisz go na swoją pościel.

To tylko jeden z wielu dobrych powodów, aby iść spać czysty i nosić świeżą piżamę.Dla tych, którzy kochają ideę pracy we własnym ogródku warzywnym, alergie wywołane przez pleśń i pyłki mogą wydawać się szczególnie uciążliwe. Na szczęście nie oznacza to, że przyszli ogrodnicy muszą całkowicie zrezygnować z hobby. Zamiast tego muszą przechytrzyć alergeny zewnętrzne. Idealny czas na ogród to zaraz po burzy, kiedy deszczówka wypłukuje chmury pyłków, zarodników i innych alergenów. Alternatywnie można użyć węża ogrodowego do spryskania miejsca, w którym planują pracować.Jeśli doświadczasz alergii i po prostu nie możesz ćwiczyć i ćwiczyć na świeżym powietrzu w szczycie sezonu alergicznego, powinieneś rozważyć pójście na siłownię lub zapisanie się na siłownię, aby mieć alternatywę dla ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jest kilka siłowni, które nie wymagają podpisywania umowy.Regularnie pierz poszewki, jeśli cierpisz na alergie. Poszewki mają tendencję do zbierania kurzu, pyłków i innych alergenów, które mogą naprawdę na ciebie wpłynąć. Pranie ich i innej pościeli może temu zapobiec. Jeśli możesz, spróbuj kupić antyalergiczne poszewki na poduszki, prześcieradła i inną pościel.Twój lekarz może mieć klucz do pomocy w leczeniu objawów alergii. Niektóre leki dostępne bez recepty i aerozole do nosa mogą nie być wystarczająco silne, aby faktycznie złagodzić objawy. Twój lekarz może uznać, że najlepiej będzie, jeśli wypisze ci silniejszą receptę. Tylko upewnij się, że powiesz swojemu lekarzowi o wszelkich chorobach, które masz.Masz teraz świetne informacje w swoim arsenale walki z alergią, aby łatwiej radzić sobie z objawami. Świat ma zbyt wiele możliwości i przyjemności do zaoferowania, abyś mógł pozwolić alergiom na przeszkodę, dlatego musisz od razu zastosować te wskazówki.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.