Quick Detailer - szybki sposób na podrasowanie wyglądu auta - DomatPLUS
16648
post-template-default,single,single-post,postid-16648,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Quick Detailer – szybki sposób na podrasowanie wyglądu auta

Quick Detailer – szybki sposób na podrasowanie wyglądu auta

Jakkolwiek każdy z nas może skorzystać z kompleksowych usług dotyczących kosmetyki samochodowej jakie przywrócą blask naszej maszynie, to w praktyce jednak nie zawsze mamy czas odpowiednio wcześniej zaplanować taką wizytę.

Co jednak gdy potrzebujemy szybko przywrócić dawną młodość naszemu poczciwemu autu? Quick Detailer stanowi tutaj potrzebne rozwiązanie – po umyciu samochodu i zastosowaniu tego środka zgodnie z instrukcjami, karoseria maszyny nabierze blasku.

Quick Detailer - szybki sposób na podrasowanie wyglądu auta

Prawidłowe wykorzystanie Quick Detailera do karoserii

Jakkolwiek efekty wynikające z prawidłowego wykorzystania Quick Detailera są imponujące, to przy eksploatacji tego środka należy koniecznie pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim – nasz samochód musi koniecznie zostać gruntownie umyty. Wynika to z faktu, że Quick Detailer musi zostać rozprowadzony na karoserii naszego samochodu przy wykorzystaniu stosownej ściereczki z mikrofibry, a co za tym idzie – nie możemy pozwolić, by na jej powierzchni pozostały drobinki jakie mogą ją zarysować. Wcieranie środka w karoserię pokrytą tymi niekiedy niedostrzegalnymi dla oka drobinkami może przysporzyć rys, dlatego planując użyć Quick Detailera – auto należy po prostu umyć.

Gdy środek zostanie prawidłowo rozprowadzony, to efekty mogą nas zadziwić biorąc pod uwagę jak niewiele pieniędzy i fatygi wystarczy do wykorzystania tego rozwiązania. Quick Detailer nabłyszcza karoserię, przyciemnia lakier i ukrywa jego niedoskonałości. Z tego względu od razu po jego zastosowaniu karoseria naszego samochodu będzie się prezentować lepiej. Ponadto, Quick Detailery pozostawiają również hydrofobową powłokę chroniącą auto przed oddziaływaniem wilgoci i szpetnymi zaciekami będącymi jej konsekwencją. Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku karoseria naszego auta stanie się również antystatyczna, co ponownie przeciwdziała „przyklejaniu się” drobin brudu składających się na szpetny osad.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.