Zakupy na ubezpieczenie samochodu? Nie przegap tych najważniejszych wskazówek! - DomatPLUS
16952
post-template-default,single,single-post,postid-16952,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Zakupy na ubezpieczenie samochodu? Nie przegap tych najważniejszych wskazówek!

Zakupy na ubezpieczenie samochodu? Nie przegap tych najważniejszych wskazówek!

Jeśli posiadasz pojazd, musisz go ubezpieczyć.

Wybór odpowiedniego planu jest często trudny. W rzeczywistości opcje mogą być dość przytłaczające, ponieważ istnieje tak duża różnorodność polityk. Wybór odpowiedniej polisy nie musi być trudnym zadaniem. Poniższe wskazówki pomogą Ci określić podstawy i lepiej zrozumieć opcje ubezpieczenia samochodu.Pytanie o zniżkę wiekową może pomóc zaoszczędzić pakiet na ubezpieczenie samochodu dla starszych kierowców. Jeśli masz czystą historię jazdy, firmy ubezpieczeniowe prawdopodobnie zaoferują ci lepsze stawki w miarę starzenia się. Do takich zniżek najprawdopodobniej będą przysługiwać kierowcy w wieku od 55 do 70 lat.Dołącz do klubu samochodowego, aby uzyskać lepsze stawki i specjalne zniżki. Wiele z tych klubów współpracuje z różnymi firmami ubezpieczeniowymi, więc jeśli możesz dołączyć do jednego, możesz czerpać korzyści. Pamiętaj, aby wspomnieć swojemu agentowi, że jesteś członkiem tych klubów. Nawet jeśli Twoja firma nie współpracuje z nimi, mogą nadal oferować niższą stawkę.Kup starszy i tańszy pojazd. Większość firm ubezpieczeniowych pozwoli Ci na odpowiedzialność tylko starszych pojazdów, automatycznie obniżając Twoje składki. Zakupy na ubezpieczenie samochodu? Nie przegap tych najważniejszych wskazówek!

Jeśli masz większe ubezpieczenie, twoje stawki i tak będą niższe, ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wie, że w przypadku jego sumowania nie zapłacisz dużo za samochód.Przed zakupem ubezpieczenia samochodowego sprawdź historię jazdy.

Jeśli nie wiesz, co znajduje się w Twoim rejestrze jazdy, zawsze możesz porozmawiać z lokalnym Departamentem Pojazdów Motorowych. Jeśli zauważysz, że niektóre bilety lub punkty wkrótce znikną z rejestru, poczekaj do tego czasu z zakupem ubezpieczenia samochodowego. Dzięki temu Twoje składki będą tańsze.Trzymaj się z dala od luki. Jeśli finansujesz swój samochód więcej, niż jest to warte, jeśli Twoja zaliczka wynosi mniej niż dwadzieścia procent lub jeśli bierzesz udział w leasingu, powinieneś dodać Gap Coverage do swojej polisy ubezpieczeniowej. Pokrycie luki pokryje dodatkową kwotę ponad wartość, jeśli zsumujesz swój samochód lub zostanie on skradziony, a cała kwota pożyczki zostanie spłacona.Zbieranie drobnych wykroczeń drogowych i mandatów drogowych może kosztować Cię pieniądze, gdy nadejdzie czas, aby zapłacić składki na ubezpieczenie samochodu. I odwrotnie, im mniej punktów masz na licencji, tym niższe koszty ubezpieczenia. Po wyczyszczeniu rejestru zapytaj swojego ubezpieczyciela o obniżki składki, a nawet poszukaj nowej, lepszej oferty.Czy w przypadku ubezpieczenia samochodu lepiej mieć polisę z call center czy z lokalnym biurem? Miło jest porozmawiać twarzą w twarz z agentem, ale może on mieć interes w udzieleniu większego pokrycia, niż faktycznie potrzebujesz – ponieważ osobiście z tego korzysta.Ponieważ składki na ubezpieczenie samochodu są oparte na wartości Twojego samochodu, powinieneś sprawdzić cenę ubezpieczenia przed zakupem nowego samochodu. Cena ubezpieczenia odzwierciedla również koszt wymiany części lub naprawy pojazdu w przypadku wypadku.Pamiętaj, aby zapytać swojego agenta ubezpieczeniowego o zniżki na ubezpieczenie samochodu za posiadanie przy sobie całej ochrony ubezpieczeniowej. Kiedy masz samochód, właścicieli domów, ubezpieczenie zdrowotne i dentystyczne w jednym miejscu, możesz kwalifikować się do dobrej zniżki. Dodatkowo, jeśli masz wiele samochodów do ubezpieczenia, może to obniżyć Twoje stawki.Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać plan ubezpieczenia samochodu. Zrozumienie ubezpieczenia samochodu może wydawać się mylące, ale im więcej masz wiedzy, tym mniej będziesz się tak czuł. W miarę jak Twoja wiedza rośnie, możesz wybrać politykę, która będzie dla Ciebie lepsza.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.