Marynarka nigdy nie wychodzi z mody - DomatPLUS
16705
post-template-default,single,single-post,postid-16705,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Marynarka nigdy nie wychodzi z mody

Marynarka nigdy nie wychodzi z mody

Jedną z podstaw mody męskiej jest pewnością uniwersalna marynarka, z biegiem lat nie traci na znaczeniu, z pewnością jest to rozwiązanie dla mężczyzny który lubi nieco ciekawej stylistyki w swoim ubiorze.

Możemy wybierać marynarki o odważniejszych kolorach, znajdziemy także marynarki z różnych materiałów, o różnych fasonach. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią marynarkę do własnych potrzeb, niekoniecznie będziemy nosili do garnituru, może ona posłużyć nam jako ubranie na co dzień, na nieco elegantsze spotkania.

Co oprócz marynarki?

W przypadku marynarki powinniśmy zadbać także odpowiedni dodatek czyli koszulę, oczywiście może być to klasyczna biała koszula lub też w innym kolorze. Najlepiej będą pasowały odcienie jaśniejsze, które będą dobrze kontrastowały z kolorem marynarki. Jednym z najpopularniejszych kolorów będzie odcień niebieskiego, który dobrze kontrastuje z marynarkami w wielu kolorach, może być to marynarka ciemnoniebieska czy też brązowa. Naturalnie w przypadku koszul możemy wybrać także lekką kratkę, będzie to także ciekawy, elegancki fason.

Najbardziej uniwersalną marynarką będzie marynarka czarna, będzie pasowała kolorystycznie do dużej ilości ubrań jakie posiada w szafie mężczyzna. Warto zwrócić uwagę iż w tym przypadku możemy dobrać także czarnych pasek czy też czarne buty. Mężczyźni którzy dbają o swój wygląd będą mogli także założyć zegarek na czarnym skórzanym pasku z pewnością dopełni on całego eleganckiego wyglądu.
Odzież męska repablo.com

Marynarka na co dzień

Marynarka może być noszona nie tylko do garnituru, ale także może być ciekawym dodatkiem do spodni dżinsowych, wówczas warto pamiętać iż koszulę nosimy wpuszczoną, potrzebny będzie pasek, wówczas możemy uzyskać nieco nieformalny ale jednak elegancki wygląd. W przypadku kiedy nosimy marynarkę na co dzień, powinniśmy stosować raczej proste koszule, warto pamiętać iż pewnością nie będzie tutaj pasowała koszula ze spinkami, podobnie jak nie powinniśmy także stosować zbyt wymyślnych chusteczek w kieszeni zewnętrznej naszej marynarki. Naturalnie jeżeli marynarka posiada kieszenie nie powinny być one wybrzuszone przez telefon czy też portfel. Dlatego też warto zwrócić uwagę na kieszeń wewnętrzna marynarki, powinniśmy sprawdzić czy portfel który do niej włożymy będzie uwydatniał się kiedy zapniemy guzik.

Oczywiście marynarka powinna być zapięta na górny guzik wówczas układa się najlepiej, także najlepiej wówczas wygląda. Jeżeli jednak będziemy siadali przy stole, wówczas powinniśmy guzik rozpiąć tak aby marynarka dobrze wyglądała w tej pozycji. Oczywiście w przypadku kiedy jesteśmy kierowcą, prowadzimy samochód wówczas najlepszym pomysłem będzie zdjęcie marynarki, mężczyźni którzy noszą tego rodzaju ubrania na co dzień często także posiadają w samochodzie wieszak, możemy zawiesić ją z tyłu dzięki temu nie zostanie pognieciona.

Jeżeli chcemy zacząć nosić marynarkę, powinniśmy dobrze dobrać do siebie wszystkie elementy naszej garderoby, możemy zajrzeć na stronę https://elubaczow.com/2021/02/03/marynarki-trendy-na-2021-rok-w-modzie-meskiej/, zejdziemy tą ciekawe inspiracje na łączenie stylów marynarki, będziemy mogli zobaczyć co wygląda interesująco, co jest modne w tym sezonie.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.