Gadżety reklamowe mogą być także upominkami - DomatPLUS
17344
post-template-default,single,single-post,postid-17344,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Gadżety reklamowe mogą być także upominkami

Gadżety reklamowe mogą być także upominkami

Gadżety reklamowe są szczególnie popularne jako artykuły promocyjne na dużych imprezach i targach firmowych.

Obecnie znajdziemy różnorodny wybór produktów, na których można nanosić nadruki czy grawer, jak smycze, breloki do kluczy, zapalniczki, parasole, odzież, produkty dla dzieci, kubki, otwieracze do butelek, akcesoria, torby na zakupy i wiele innych.

Gadżety reklamowe mogą być także upominkami

Gadżety reklamowe dla firm

Popularnym gadżetem reklamowym są długopisy oraz ołówki. Oprócz przydatnych przyborów do pisania możesz zlecić drukowanie innych artykułów biurowych do celów promocyjnych. Od notatników po linijki i etui na wizytówki, jak również kubki do kawy, kalendarze zakreślacze czy podkładki pod myszki komputerowe, znajdziemy wiele ciekawych produktów w kategorii gadżetów biurowych. Spersonalizowany notatnik z logo firmy jest również odpowiednim prezentem dla klientów i pracowników, często rozdawanym wraz z długopisem.

Artykuły promocyjne mogą być przeznaczone nie tylko dla klientów. Twoi pracownicy również powinni identyfikować się z firmą i chętnie otrzymają drobne upominki z nadrukowanym logo firmy. Wzmacnia to poczucie wspólnoty i spójności w firmie. Wiele gadżetów reklamowych z logo to również świetny pomysł na upominek dla partnerów biznesowych, może to być metalowy długopis w etui, deska do serów, zestaw do wina czy elegancki parasol.

Gadżety reklamowe mogą być również praktycznymi przyborami domowymi. Można wykonać nadruki nie tylko na długopisach i notatnikach, ale także na gustownych zestawach noży, deskach do serów, fartuchach kuchennych, młynkach do soli i pieprzu, a nawet na korkociągu lub eleganckim zestawie do wina w dopasowanym drewnianym pudełku. Nadrukuj logo firmy nie tylko na gadżetach, ale także na opakowaniu czy etui i stwórz idealny upominek dla swoich partnerów biznesowych lub stałych klientów. Praktyczne gadżety dla firm dostępne są w druku pełnokolorowym, dzięki czemu dostępna jest niemal nieograniczona ilość kolorów. Nadruk jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, i nawet wielokrotne pranie mu nie zaszkodzi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.