Najlepsze wskazówki dotyczące iPada — przyniosą korzyści! - DomatPLUS
16859
post-template-default,single,single-post,postid-16859,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-37
 

Najlepsze wskazówki dotyczące iPada — przyniosą korzyści!

Najlepsze wskazówki dotyczące iPada — przyniosą korzyści!

Bardzo niewielu użytkowników iPada uwolniło pełny potencjał iPada.

Nauka obsługi iPada w sposób, w jaki został opracowany do użytku, jest niezbędna do pełnego zrozumienia jego możliwości. Kontynuuj czytanie, aby odblokować potencjał swojego iPada dzięki wskazówkom i wskazówkom wymienionym poniżej.Nie używaj ładowarki iPhone’a do iPada, jeśli masz mało czasu. Moc na obu urządzeniach jest inna. Korzystanie z ładowarki iPhone’a do pełnego naładowania baterii iPada zajmie dość dużo czasu. Rozsądnie jest używać tylko ładowarki dostarczonej z iPadem.Dobrym pomysłem jest wyłączenie poczty push na iPadzie. Wiele domyślnych ustawień kont pocztowych przechodzi na Push jako mechanizm dostarczania. To automatycznie wyśle ??nową pocztę, gdy tylko będzie dostępna. Może to rozpraszać i przeszkadzać w pracy. Wyłącz tę funkcję.Wyłącz Wi-Fi, gdy nie jest używane. Twój iPad będzie stale wyszukiwał sygnały Wi-Fi, nawet jeśli tego nie chcesz. To znaczy, jeśli Twoja sieć Wi-Fi jest włączona. Kiedy jesteś poza domem i nie potrzebujesz Wi-Fi, po prostu je wyłącz. Wydłuży to twoją baterię.Wykonywanie wielu aktualizacji aplikacji jednocześnie może spowolnić działanie iPada i utrudnić wykonanie czegokolwiek. Możesz to złagodzić, wstrzymując aplikacje i zmuszając je do aktualizacji pojedynczo, a nie wszystkich naraz. Stuknij ikonę aktualizowanej aplikacji, aby ją wstrzymać. Kiedy jeden z nich zostanie zakończony, możesz zezwolić drugiemu na dokończenie aktualizacji.Do iPada nie jest dołączona instrukcja obsługi, ale czasami warto ją mieć. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak ustawić konkretną funkcję na iPadzie, pomocna może być instrukcja obsługi. Najlepsze wskazówki dotyczące iPada — przyniosą korzyści!

Aby otrzymać kopię, po prostu odwiedź witrynę Apple.

Znajdziesz tam wersję PDF, którą można łatwo pobrać.Dowiedz się o innych produktach Apple. Możesz używać iPada w połączeniu z innymi urządzeniami z rodziny Apple, co znacznie ułatwia korzystanie z nich wszystkich. Możesz zajrzeć na stronę Apple lub po prostu poszukać w Internecie sposobów, w jakie możesz korzystać z innych urządzeń Apple.Zostań zapalonym czytelnikiem e-booków z iPadem. Oczywiście będzie już miał dla ciebie kilka darmowych książek; jest w stanie importować i wyświetlać ebooki praktycznie z każdego miejsca! Formaty mogą być ograniczone, więc znajdź witrynę oferującą kompatybilne opcje i zacznij czytać wszystkie książki, które kurzą się na Twojej liście rzeczy do zrobienia!Możesz udostępniać swoje pliki komputerowi Mac lub PC, synchronizując je z iTunes. Udostępnianie dokumentów nie jest już uciążliwe, a możliwość interakcji z prawie każdym komputerem domowym za pomocą iTunes jest niezwykle pomocna. Funkcje takie jak wysyłanie e-maili i pobieranie plików PDF stały się bardzo proste.Klawisz blokady może zablokować orientację lub wyciszyć tablet. Wcześniejsze iPady nie mają tej funkcji. Masz tę opcję, jeśli używasz iOS 4.3 lub nowszego. Przytrzymanie przycisku zmniejszania głośności wyciszy iPada.Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii, iPad jest dla Ciebie naprawdę interesujący. Chociaż nie jest to aparat na profesjonalnym poziomie, jest to wyjątkowo dobry aparat amatorski. Co lepsze, istnieje wiele aplikacji, które pozwalają manipulować zdjęciem bezpośrednio na samym iPadzie!Jesteś teraz wyposażony w jedne z najlepszych wskazówek i sztuczek znanych z korzystania z iPada. Wypróbuj je, a wkrótce będziesz mieć doświadczenie z iPadem, które powinieneś mieć. Kontynuuj poznawanie swojego iPada, a zobaczysz, że możliwości są prawie nieograniczone w tym, co może zrobić.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.