Firma "DOMAT plus" istnieje na rynku od 2000r. Zajmujemy się wyposażeniem wnętrz w najnowsze, niezawodne systemy drzwi przesuwnych (są to szafy wnękowe, wolnostojące szafki, drzwi między pokojowe). Zadowolimy również klientów którzy wolą tradycyjny sposób otwierania szafki uchylne. Jesteśmy przygotowani aby ładnie, solidnie, trwale, a co najważniejsze niedrogo urządzić Państwa mieszkanie, biuro itp. Każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Wszelkie usługi wykonujemy sprawnie, czysto według indywidualnego projektu, pomysłu klienta zgodnie z jego życzeniem, potrzebami i gustem. Służymy fachowym, profesjonalnym doradztwem przy planowaniu danego projektu. Pomożemy bardzo wymagającym i niezdecydowanemu klientowi.

Materiały których używamy do produkcji są najwyższej jakości, są niezawodne i trwałe. A ich szeroki asortyment jakim dysponujemy i gama kolorów pozwalają idealnie dopasować szafę do wystroju wnętrza.

Posiadamy w punkcie sprzedaży ciekawą ekspozycję, która jest silnym bodźcem przyciągającym uwagę klienta, zachęcającym do dokonania zakupu lub złożenia zamówienia na usługę.

Zdobyte dotychczas zaufanie mnóstwa klientów mobilizuje nas nie tylko do utrzymania wysokiego poziomu jakości usług, ale również do jego podnoszenia. Pracownicy naszej firmy są profesjonalnie wyszkoleni w swojej dziedzinie, chętnie pomogą, doradzą każdemu klientowi.

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Bytomiu


                                                                                                                                                           Właściciele firmy DOMAT plus


   

2010-2013 © Wszystkie prawa zastrzeżone